Sıkça Sorulan Sorular

Yurdunuz daki ders çalışma imkanları nelerdir?

Mimarlar için çizim masalı etüd ve çalışma odamız, bilgisayar ve ders çalışma alanımız, sadece ders çalışma alanımız ve çok amaçlı salonumuz ve diğer çok amaçlı salonlarımız vardır.

Odalarınızda banyo ve wc var mı?

Bütün odalarımızda standart olarak hilton lavobo, banyo dolabı, duşakabin ve wc bulunmaktadır.

Yurdunuzda oda temizliği ücretlimi?

Gökay Kız Öğrenci Yurdu'nda oda temizliği herşey dahil sisteme dahil olup deneyimli kat görevlileri tarafından haftanın belirlenen günlerinde ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Yurdunuzda öğrenci devam ve giriş - çıkış kontrolü yapılmakta mıdır?

Gökay Kız Öğrenci Yurdu'nda öğrenci devam ve giriş - çıkış kontrolü dijital ortamda parmak izi ve kartlı geçiş sistemi ile yapılmakta olup yurt yönetimince daha önce belirlenmiş ve yurt sözleşmesinde yazılı saatler dışında yurt öğrenci girişi ve çıkışı yapılamamaktadır.

Yurdunuz Yemekli mi?

Yurdumuz, herşey dahil sistemle hizmet vermekte olup alternatifli sabah kahvaltısı ve alternatifli akşam yemeği ücretsiz olarak verilmektedir.

Yurdunuzun toplam öğrenci kapasitesi ne kadar?

Gökay Kız Öğrenci Yurdu'nun Milli Eğitim Bakanlığı tarafından belirlenmiş yurt yatak kapasitesi 196 dır. İşletme politikamız gereği bu rakam tarafımızdan daha iyi ve kaliteli hizmet verilebilmesi açısından 165 olarak belirlenmiş ve bu sayı ile hizmet vermekteyiz.

Yurdunuz ne zaman inşa edildi ve deprem yönetmeliğine uygun mu?

Gökay Kız Öğrenci Yurdu 2013 yılında inşasına başlanmış ve 2014 yılında hizmete açılmıştır. Gökay Kız Öğrenci Yurdu, deprem yönetmeliğine uygun olarak 60 yıllık inşaat tecrübesi ve deneyimine sahip kendi inşaat firmamız tarafından yurt binası olarak inşa edilmiştir.